Kariera

Obecnie szukamy specjalistów na stanowiska:

Twój zakres obowiązków:

  • Monitorowanie jakości procesów produkcyjnych, ciągłe doskonalenie procesów, audyty wewnętrzne.

  • Zapewnienie jakości i organizacja kontroli wyrobu gotowego.

  • Doskonalenie systemu zarządzania jakością w procesach produkcyjnych (zgodnie z IATF 16949, VDA oraz wymaganiami Klientów).

  • Wsparcie działu sprzedaży we wdrożeniach nowych projektów (SCR, APQP,PPAP).

  • Udział w nadzorze nad procesem reklamacji, przeprowadzanie analiz przyczynowo – skutkowych. Planowanie oraz wdrażanie planów naprawczych.

  • Pełnienie obowiązków Kierownika Jakości: koordynacja pracy podległego zespołu oraz nadzór nad wszelkimi aspektami jakościowymi Firmy w porozumieniu z Zarządem.

  • Współpraca z działami Firmy – produkcja, laboratorium, DUR, R&D, inicjowanie działań projakościowych, prowadzenie szkoleń Pracowników.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom C1.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne lub związane z zarządzaniem jakością).

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Jakości w zakładzie produkcyjnym.

  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001, IATF 16949, VDA (mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego).

  • Znajomość metodologii oraz narzędzi jakościowych: PPAP, APQP, FMEA, MSA, SPC, Flow Chart, Control Plan, Problem Solving: 8D, 5W.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Biegła obsługa narzędzi pakietu MS Office.
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja czasu pracy swojego oraz zespołu.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach realizowanych dla renomowanych Klientów.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Umowa o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia współpracy na stanowisku Inżyniera Jakości.
  • Pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Sodexo Flexipass, dofinansowanie do zajęć sportowych, lekcje j. angielskiego.
  • Pakiet szkoleń.

Wyślij swoje cv: kzukiewicz@tmr.pl  lub aplikuj na

  • Obsługa centralnego zasypu, tj. zasypywanie tworzywa oraz przygotowanie tworzyw do produkcji.

  • Pobieranie oraz zdawanie tworzywa na magazyn.

  • Mielenie odpadów z tworzyw sztucznych.

  • Czyszczenie młynków, suszarek układów podawania tworzywa oraz lejów przy maszynie.

  • Kontrolowanie wypoziomowania wag ważąco – liczących.

  • Współpraca z magazynem np. pobieranie oraz zdawanie zaprasek na magazyn, zwożenie palet na magazyn.

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i motywacja.

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

  • Wynagrodzenie zasadnicza + premia regulaminowa + premia za zmianowość.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, premie świąteczne)

  • Dobra atmosfera pracy.

Wyślij swoje cv: kzukiewicz@tmr.pl lub aplikuj na

  • Konserwacja form wtryskowych po wykonaniu serii produkcyjnej.

  • Naprawy bieżące form, ich przezbrajanie w celu wykonania innej wersji detalu oraz inne czynności w zakresie przywrócenia ich pełnej przydatności do produkcji.

  • Zapewnienie niezbędnej ilości części zapasowych, szybko zużywających się.

  • Przegląd i utrzymanie w pełnej sprawności części przyrządów dodatkowych stanowiących wyposażenie form.

  • Przekazywanie skompletowanych form do produkcji według planu ustalonego przez Kierownika Ślusarni.

  • Dbanie o czystość i porządek w magazynie form.

  • Wypełnianie stosownych dokumentów związanych z konserwacją i naprawą form.

  • Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, koncentracja na zadaniach.

  • Uprawnienia na wózki widłowe i suwnice będą dodatkowym atutem.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwuzmianowym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa.

  • Praca w doświadczonym zespole z możliwością rozwoju.

  • Pakiet benefitów w tym:   ubezpieczenie grupowe,  dofinansowanie do zajęć sportowych, premia za niechorowanie, bony świąteczne.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Wyślij swoje cv: kzukiewicz@tmr.pl