Kariera

Obecnie szukamy specjalistów na stanowiska:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Udzielanie wsparcia oraz doradztwa technicznego Klientom,

  • Wypracowywanie wraz zespołem rozwiązań, które najlepiej odpowiadają potrzebom Klienta,

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert i negocjowanie warunków handlowych,

  • Współpraca z zespołem firmy na etapie wdrażania i modyfikacji projektów,

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,

  • Raportowanie efektów swojej pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenia wyższego, najlepiej technicznego,

  • Znajomości języka angielskiego,

  • Nastawienia na realizację celu i wysokiej kultury osobistej,

  • Umiejętności organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu i dużej motywacji do pracy,

  • Umiejętności nawiązywania i budowania długofalowych relacji biznesowych,

  • Umiejętności sprawnej komunikacji w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach, realizowanych dla renomowanych klientów,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ślusarz

  • konserwacja form wtryskowych po wykonaniu serii produkcyjnej

  • naprawy bieżące form, ich przezbrajanie w celu wykonania innej wersji detalu oraz inne czynności w zakresie przywrócenia ich pełnej przydatności do produkcji.

  • zapewnienie niezbędnej ilości części zapasowych szybko zużywających się.

  • przegląd i utrzymanie w pełnej sprawności części przyrządów dodatkowych stanowiących wyposażenie form.

  • przekazywanie skompletowanych form do produkcji według planu ustalonego przez mistrza odpowiedzialnego za stan form.

  • dbanie o czystość i porządek w magazynie form.

  • wypełnianie stosownych dokumentów związanych z konserwacją i naprawą form.

  • potwierdzenie zgodności produktu z wymaganiami za pomocą pomiaru wymiarów (suwmiarka, mikrometr, mikroskop itp.);

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonej kontroli oraz analiza i interpretacja wyników;

  • informowanie o niezgodnościach w procesie produkcyjnym;

  • realizacja działań korygujących i zapobiegawczych;

  • sporządzanie planów kontroli produkcyjnej i nadzór nad dokumentami związanymi.

  • wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe

  • doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku ślusarza

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu Office

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • pracę w młodym zespole z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • szansę na rozwój

  • dobrą atmosferę pracy