Kariera

Obecnie szukamy specjalistów na stanowiska:

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa centralnego zasypu, tj. zasypywanie tworzywa oraz przygotowanie tworzyw do produkcji.

  • Pobieranie oraz zdawanie tworzywa na magazyn.

  • Mielenie odpadów z tworzyw sztucznych.

  • Czyszczenie młynków, suszarek układów podawania tworzywa oraz lejów przy maszynie.

  • Kontrolowanie wypoziomowania wag ważąco – liczących.

  • Współpraca z magazynem np. pobieranie oraz zdawanie zaprasek na magazyn, zwożenie palet na magazyn.

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i motywacja.

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicza + premia regulaminowa + premia za zmianowość.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, premie świąteczne)

  • Dobra atmosfera pracy.

Wyślij swoje cv: kzukiewicz@tmr.pl

  • konserwacja form wtryskowych po wykonaniu serii produkcyjnej,
  • naprawy bieżące form, ich przezbrajanie w celu wykonania innej wersji detalu oraz inne czynności w zakresie przywrócenia ich pełnej przydatności do produkcji,
  • zapewnienie niezbędnej ilości części zapasowych szybko zużywających się,
  • przegląd i utrzymanie w pełnej sprawności części przyrządów dodatkowych stanowiących wyposażenie form,
  • przekazywanie skompletowanych form do produkcji według planu ustalonego przez mistrza odpowiedzialnego za stan form,
  • dbanie o czystość i porządek w magazynie form,
  • wypełnianie stosownych dokumentów związanych z konserwacją i naprawą form.

  • wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe,
  • doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku ślusarza,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu Office.

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • pracę w zgranym zespole z  możliwościami rozwoju zawodowego,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • szansę na rozwój,
  • dobrą atmosferę pracy.

Wyślij swoje cv: kzukiewicz@tmr.pl  lub aplikuj na

  • Wdrażanie nowych maszyn, technologii i urządzeń do procesów produkcyjnych
  • zabezpieczenie ciągłości procesu produkcyjnego we wtryskowni
  • Optymalizacja bieżących procesów produkcyjnych
  • uruchamianie urządzeń instalacji automatyki
  • diagnozowanie usterek i ustalanie ich przyczyny
  • kontrolowanie bieżącej pracy urządzeń produkcyjnych

  • praktyczna znajomość mechaniki/automatyki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata w branży wtryskowej
  • pracowitość, zaangażowanie oraz umiejętność dobrej organizacji czasu
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie dwuzmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • benefity pracownicze: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe