Kariera

Obecnie szukamy specjalistów na stanowiska:

Inżynier jakości

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości procesów produkcyjnych, ciągłe doskonalenie procesów, audyty wewnętrzne.

  • Zapewnienie jakości i organizacja kontroli wyrobu gotowego.

  • Doskonalenie systemu zarządzania jakością w procesach produkcyjnych (zgodnie z IATF 16949, VDA oraz wymaganiami klientów).

  • Wsparcie działu sprzedaży we wdrożeniach nowych projektów (SCR, APQP, PPAP)

  • Udział w nadzorze nad procesem reklamacji. Przeprowadzanie analiz przyczynowo skutkowych. Planowanie oraz wdrażanie planów naprawczych.

  • Współpraca z działami firmy (produkcja, laboratorium, R&D, DUR), inicjowanie działań pro jakościowych, prowadzenie szkoleń pracowników.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne lub w zakresie zarządzania jakością).

  • Min. 5 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym w branży automotive.

  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością ISO 9001, IATF 16949, VDA (mile widziane uprawnienia audytora wewn.).

  • Znajomość metodologii oraz narzędzi jakościowych: PPAP, APQP, FMEA, MSA, SPC, Flow Chart, Control Plan, Problem Solving: 8D, 5W.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Biegła obsługa narzędzi pakietu MS Office.

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sodexo flexi pass,

  • Pracę w zespole z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

    pakiet szkoleń.

Ślusarz - Spawacz

  • konserwacja form wtryskowych po wykonaniu serii produkcyjnej.

  • naprawy bieżące form, ich przezbrajanie w celu wykonania innej wersji detalu oraz inne czynności w zakresie przywrócenia ich pełnej przydatności do produkcji.

  • zapewnienie niezbędnej ilości części zapasowych szybko zużywających się.

  • przegląd i utrzymanie w pełnej sprawności części przyrządów dodatkowych stanowiących wyposażenie form.

  • przekazywanie skompletowanych form do produkcji według planu ustalonego przez mistrza odpowiedzialnego za stan form.

  • dbanie o czystość i porządek w magazynie form.

  • wypełnianie stosownych dokumentów związanych z konserwacją i naprawą form.

  • spawanie metoda Tig

  • wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe

  • doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku ślusarza – spawacz

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu Office

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • pracę w młodym zespole z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • szansę na rozwój

  • dobrą atmosferę pracy