Kariera

Obecnie szukamy specjalistów na stanowiska:

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór jakościowy nad produkcją detali z tworzywa sztucznego metodą wtryskową;
  • kontrola parametrów produkcyjnych;
  • obsługa urządzeń peryferyjnych;
  • wypełnianie dokumentów awarii formy w przypadku produkcji seryjnej;
  • rozliczenie wydajności produkcyjnej;
  • prawidłowa gospodarka materiałowa tworzywami używanymi w procesie produkcyjnym w tym:

        – minimalizacja odpadów tworzyw sztucznych,

        – maksymalne dopuszczalne technologicznie zawracanie odpadów do przerobu wtórnego,

  • obsługa systemu suszącego tworzywo;
  • uruchamianie procesu wtryskiwania;
  • obsługa maszyn wtryskowych;
  • zmiany form wtryskowych;
  • ustawianie parametrów maszyn wtryskowych;

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe.
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
  • mile widziana znajomość obsługi maszyn Arburg oraz Engel.
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność.
  • dobra organizacja pracy.
  • uprawnienia do obsługi suwnicy i na wózki widłowe.

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • doskonalenie umiejętności w międzynarodowej firmie;
  • ciekawą pracę w dobrej atmosferze;
  • praca w systemie czterobrygadowym;
  • wynagrodzenie podstawowe + premie.

  • konserwacja form wtryskowych po wykonaniu serii produkcyjnej,

  • naprawy bieżące form, ich przezbrajanie oraz inne czynności w zakresie przywrócenia ich pełnej przydatności do produkcji,

  • zapewnienie niezbędnej ilości części zapasowych szybko zużywających się,

  • przegląd i utrzymanie w pełnej sprawności części przyrządów dodatkowych stanowiących wyposażenie form,

  • przekazywanie skompletowanych form do produkcji,

  • dbanie o czystość i porządek w magazynie form

  • wypełnianie stosownych dokumentów związanych z konserwacją i naprawą form.

  • wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe,

  • doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość pakietu Office.

To oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • dobrą atmosferę pracy

  • pakiet benefitów, w tym: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa