Telecommunication.

The components we produce are used for large investments with long-term operation.

read moreAutomotive.

TMR specializes in production of precise technical parts, dedicated for the automotive industry.

read moreElectronics.

Housings for electric equipment drivers and hearing aids elements

read more

Discover

Since 2002 TMR Plastics has been producing injection moulded technical plastic parts for the automotive, telecommunications, medical, lighting, WGI and electronic industries.

We managed to build our own know-how, unique competences and experience in the field of complex and highly precise products. We supply products to global corporations, OEM companies and Tier 1 component manufacturers.

Discover

Since 2002 TMR Plastics has been producing injection moulded technical plastic parts for the automotive, telecommunications, medical, lighting, WGI and electronic industries.

We managed to build our own know-how, unique competences and experience in the field of complex and highly precise products. We supply products to global corporations, OEM companies and Tier 1 component manufacturers.read more

Kariera

W TMR pracuję od 2003 roku. Przeszedłem wszystkie etapy produkcji i korzystam z tego doświadczenia na bieżącym stanowisku. Bardzo cenię sobie możliwość współpracy z wieloma osobami odpowiedzialnymi za wszystkie aspekty produkcji.

Uważam, że najważniejsze to szanować ludzi i żyć z nimi dobrze niezależnie od zajmowanego w strukturze stanowiska. Dzięki temu czuję się tutaj bardzo dobrze.

Łukasz WiśniewskiKierownik Operacyjny
Łukasz Wiśniewski

Moja współpraca z firmą TMR Plastics rozpoczęła się w 2019 roku od udziału w sześciomiesięcznym programie stażowym. Po zakończeniu stażu zaoferowano mi stałe zatrudnienie na stanowisku pracownika w dziale księgowości. Chętnie skorzystałam z tej możliwości. Pracę w dziale księgowości cenię przede wszystkim za możliwość rozwoju i wzbogacania doświadczeń.

Agnieszka TykwińskaDział Księgowości
Agnieszka Tykwińska

W TMR Plastics pracuję jako Specjalista HR, odpowiadając za wszystkie aspekty związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w firmie. Największą zaletą pracy na tym stanowisku jest jego odpowiedzialność oraz możliwość brania aktywnego udziału w prowadzonych projektach.

Marta Klonowska – BrzeskaSpecjalista HR
Marta Klonowska – Brzeska
Poprzedni
Następny

Jesteś specjalistą?

Obecnie szukamy  specjalistów na stanowiska:


zobacz więcej